معرفی داوران مسابقه طراحی لوح و بنای یادبود شهدا و ایثارگران راه آهن

داوران مسابقه طراحی لوح و بنای یادبود شهدا و ایثارگران راه آهن معرفی شدند.

به گزارش مجله خبری پیک عکس به نقل از روابط عمومی مسابقه، سید محمد مهدی حجت (معمار)، رضا قره باغی (پژوهشگر هنر)، شاهین حیدری (معمار) و سیدمجتبی موسوی (مجسمه‌ساز) ارزیابی آثار مسابقه طراحی لوح و بنای یادبود شهدا و ایثارگران راه آهن را بر عهده دارند.

مسابقه طراحی لوح و بنای یادبود شهدا و ایثارگران به همت راه آهن ج.ا.ا برگزار می‌شود و سعید رسولی (مدیرعامل راه آهن ج.ا.ا) ریاست عالی، حامد نوری دبیر و علی یزدانی برگزار کننده و مجری طرح مسابقه هستند.
خلاقیت و نوآوری در طراحی با توجه به ویژگی‌های پروژه شامل دقت در طراحی جزئیات و اجرایی بودن با استفاده از مصالح بوم آورد و رایج در کشور و همچنین ظرفیت استفاده بهینه در مناسبت‌های مرتبط اثر خلق شده به عنوان یک بنای یادبود و ماندگار از معیارهای مهم ارزیابی داوران به شمار می‌رود.
هنرمندان از زمان انتشار فراخوان تا ۲۰ مرداد ماه فرصت دارند طرح آثارشان را به دبیرخانه ارسال کنند و هیات داوران در بازه زمانی یکم الی ۲۰ شهریور ماه ۱۳۹۹ به بررسی آثار خواهد پرداخت و در نهایت، از برگزیدگان همزمان با هفته دفاع مقدس در ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹ تقدیر به عمل خواهد آمد.

هنرمندان برای اطلاع دقیق از قوانین شرکت، ثبت‌نام و ارسال عکس می‌توانند به پایگاه اینترنتی مسابقه به نشانی www.rai.ir، بخش isargaran.rai.ir مراجعه و ثبت نام کنند و پس از ثبت‌نام، به بخش takrim.rai.ir مراجعه و ورود به سامانه ثبت نام را انجام دهند و در سامانه میز خدمت الکترونیک، در بخش کاربر جدید، گزینه کاربران عمومی را انتخاب کنند و پس از تایید نام کاربری و رمز عبور، اطلاعات و مدارک مورد نیاز برای شرکت در مسابقه طراحی لوح و بنای یادبود شهدا و ایثارگران را به برنامه دهند و با تایید نهایی، ثبت طرح در سامانه به اتمام رسیده است.

متقاضیان در صورت مواجهه با مشکل در رابطه با ثبت نام و غیره می‌توانند به پشتیبانی این مسابقه در شبکه اجتماعی واتساپ با شماره ۰۹۳۵۰۶۳۶۰۹۴ تماس حاصل کنند.

دبیرخانه در بالاتر از میدان آرژانتین، بلوار نلسون ماندلا، ساختمان مرکزی راه آهن، طبقه چهارم قرار دارد.

کد پستی راه آهن جمهوری اسلامی ایران به شماره ۱۵۱۹۶۳۰۸۰۷ است.

Author: مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code