حال و روز مختاباد در روزهای کرونایی +‌ صوت

در ادامه سلسله گفت‌وگوهای داریوش کاردان این‌ بار نوبت به عبدالحسین مختاباد ـ خواننده ـ رسید تا درباره روزهای خانه‌نشینی و حال و هوای این روزهایش سخن بگوید.

به گزارش مجله خبری پیک عکس، سلسله گفت‌وگوهای تلفنی داریوش کاردان در ایام قرنطینه و کرونایی که به نوعی یادآور گفت‌وگوهای این هنرمندان در برنامه «صندلی داغ» است، حالا به بهانه دیگری انجام می‌شود تا شاید بتواند حال‌وهوای این روزهای مردم را در شرایط دشوار کرونا و ماندن در خانه تا اندازه‌ای تغییر دهد.

هر قسمت این برنامه که با همت پویش مشاهنر تولید می‌شود، در خبرگزاری دانشجویان ایران (مجله خبری پیک عکس) منتشر می‌شود. 

حالا کاردان پس از مصاحبه با علی نصیریان، اسرافیل شیرچی (هنرمند خوشنویس)، ایرج راد (بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون)، شاهین فرهت (آهنگساز، استاد موسیقی دانشگاه تهران و دبیر جشنواره موسیقی فجر) به سراغ عبدالحسین مختاباد (خواننده) رفته و از او درباره حال و روزش در این روزهای کرونایی پرسیده است. 

مختاباد در بخشی از این گفت‌وگو اظهار کرده است: من از اواخر بهمن تاکنون در خانه هستم. همیشه خانه را دوست داشتم چون در خانه کتاب می‌خوانم، ساز می‌زنم و موسیقی می‌نویسم و به طور کلی اهل بیرون رفتن نیستم. 

او یادآور شد: این شرایط باعث شده که زندگی برخی دچار مشکل شود و این ناراحت‌کننده است. مشکل ما از بین رفتن نهادهایی است که در این شرایط می‌توانستند جدای از نهادهای دولتی به مردم و مشکلاتشان رسیدگی کنند. در همین کمپین هنرمندان که برای این روزها و در کنار مردم بودن، راه افتاده است، برخی از اعضا به نان شبشان هم محتاج هستند. 

در ادامه می‌توانید فایل صوتی گفت‌وگوی کاردان با مختاباد را بشنوید: 

Author: مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code